Zastrzeżenia prawne

Zastrzeżenia ogólne

  • Materiały przedstawione na niniejszej stronie internetowej służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają charakteru reklamowego.
  • Żadna z informacji znajdujących się na tej stronie internetowej nie stanowi porady prawnej. Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawnej, bardziej szczegółowych informacji dotyczących kwestii zawartych na tej stronie proszone są o bezpośredni kontakt z właścicielem Kancelarii.
  • Pan Tomasz Gawrylczyk, właściciel Kancelarii Prawno-Patentowej dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na tej stronie były kompletne, prawdziwe i aktualne. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych materiałach, ani też za ewentualne rezultaty działań podjętych w oparciu o nie.

Własność intelektualna. Prawa autorskie

  • Wszelkie materiały umieszczone na tej stronie podlegają ochronie na podstawie przepisów prawa autorskiego oraz innych przepisów dotyczących ochrony własności intelektualnej.
  • Jeśli inaczej nie zastrzeżono, wszelkie prawa do materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej, w tym elementów graficznych i multimedialnych, przysługują Tomaszowi Gawrylczykowi. Zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania wszelkich materiałów umieszczonych na stronie jak również samej strony internetowej lub jej części w jakikolwiek sposób bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela